Willa przy Perłowej

Autor: Paulina Molicka
Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2024-04-24
Kategoria: Romanse
ISBN: 9788382744026
Ilość‡ stron: Ilość stron:320

Na rozstaju dróg, z czerwoną walizką stoi ona - Michalina Sarnecka. Dziewczyna, którą los przywiódł do małego miasteczka, gdzie zamieszkuje z niewidzianym dawno stryjem. Szybko zakochuje się w nowym miejscu - zaprzyjaźnia z Olą z księgarenki przy Miłosnej i nawiązuje więzi z kolejnymi mieszkańcami.

Kiedy przypadkowo pomaga starszej pani, trafia do Willi przy Perłowej. Prowadzone przez trzy pokolenia rodziny Wolskich miejsce, boryka się z kłopotami finansowymi i będzie musiało zostać zamknięte. Jako specjalistka od marketingu Michalina oferuje swoje wsparcie, by pomóc uratować kameralny pensjonat. Wkrótce przeprowadza się do willi, gdzie na swojej drodze spotyka Adama - wnuka właścicielki. Mężczyzna niekoniecznie pała sympatią do dziewczyny...

Dlaczego Michalina uciekła od rodziny?

Czy uda się jej przekonać do siebie i swoich pomysłów Adama?

Czy Willa przy Perłowej znowu zacznie tętnić życiem?

Willa przy Perłowej to urocza opowieść o tym, że w najmniej oczekiwanym momencie życie proponuje nam nowe doznania, emocje i wrażenia.

Debiutancka powieść Pauliny Molickiej Księgarenka na Miłosnej została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse.

SklepCenaLink
Patroni medialni