Zagłosuj na najlepsze książki na lato!

15 maja 2024 rozpoczyna się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na lato". Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek. 


W naszym konkursie zagłosować możesz w okresie 15 maja - 5 czerwca 2024. 

 

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. W formularzu wpisz numer telefonu, pozostawiając na początku numer kierunkowy kraju, z którego pochodzisz (+48).

 

Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Nie opuszczaj strony głosowania, kod ten będziesz musiał wpisać w formularzu. 

 

Jeśli sms dotarł z opóźnieniem lub jeśli przypadkowo wyłączyłeś stronę głosowania, w każdej chwili możesz potwierdzić oddany wcześniej głos na stronie: https://ksiazkanalato.pl/potwierdz 

 

Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

zobacz wyniki


Administratorem danych osobowych jest W&W Innovations sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 262/304. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy głosowaniu jest weryfikacja głosu (Regulamin).

Dane z formularza mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu potwierdzenia głosu (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

Patroni medialni