Zagłosuj na najlepsze książki na Gwiazdkę!

16 listopada 2016 rozpoczyna się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na Gwiazdkę". Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek. 

W naszym konkursie zagłosować możesz dwukrotnie - na książki, które powinny otrzymać nominację w dniach 16 - 29 listopada 2016, a na tytuły, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 30 listopada - 7 grudnia 2016. 


Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

 

Zliczamy tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy 
biorą również udział w losowaniu nagród. 

zobacz wyniki


Administratorem danych osobowych jest W&W Innovations sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Wolności 262/304, 41-800 Zabrze, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000855909. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy głosowaniu jest weryfikacja głosu (Regulamin).

Dane z formularza mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu potwierdzenia głosu (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

Patroni medialni
logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5logo 6logo 7logo 8logo 9logo 10logo 11logo 12logo 13